Какво се случва около нас [октомври]

Личните фаворити за този месец са гостуването на Mogwai в Гърция и концертът на Architecture in Helsinki в Истанбул, но като цяло изборът отново е богат.

кога: 01.10.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Lamb (UK) http://www.myspace.com/lambofficial

билети: 67,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MQS51/TURKIYE/en

 

кога: 01.10.2011

къде: Ghetto, Istanbul, Turkey http://www.ghettoist.com

какво: The Do (FR) http://www.myspace.com/thedoband

билети: 50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MLG22/TURKIYE/en

 

кога: 04.10.2011

къде: Paok Sports Arena, Thessaloniki, Greece http://www.stadia.gr/paok/paok.html

какво: James (UK) http://www.wearejames.com

билети: 25 и 38 евро http://www.ticketarena.gr/

 

кога: 06.10.2011

къде: KC GRAD, Belgrade, Serbia http://www.gradbeograd.eu/

какво: Glass Candy (USA) http://www.myspace.com/glasscandy

билети: 1300 динара продават се в клуба

 

кога: 06.10.2011

къде: Refresh The Venue, Istanbul, Turkey http://www.re-fresh.com.tr/

какво: James (UK) http://www.wearejames.com

билети: 62,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MLPR4/TURKIYE/en

 

кога: 07.10.2011

къде: Malmaison, Bucharest, Romania

какво: Jacques Greene (CAN) http://soundcloud.com/jacquesgreene

билети: 25 леи на място

 

кога: 07.10.2011

къде: Otto Santral, Istanbul, Turkey http://www.ottosantral.com/

какво: Miles Cane (UK) http://www.myspace.com/mileskanemusic

билети: 34 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/M1J23/TURKIYE/en

 

кога: 08.10.2011

къде: Sala Polivalenta, Bucharest, Romania http://www.salapolivalenta.ro/

какво: TM Live ( Morcheeba, Parov Stelar Band, The Amsterdams ) http://www.tmlive.ro/

билети: 70 леи http://www.bilete.ro/comanda.asp?eveniment=TM+Live+prezinta+Morcheeba+Parov+Stelar+Band

 

кога: 11.10.2011

къде: Bios, Athens, Greece http://www.bios.gr/

какво: Dirty Beaches (CAN) http://www.myspace.com/dirtybeaches

билети: няма инфо

 

кога: 14.10.2011

къде: Ghetto, Istanbul, Turkey http://www.ghettoist.com/

какво: Fujiya & Miyagi (UK) http://www.myspace.com/fujiyaandmiyagi

билети: 39,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MLG24/TURKIYE/en

 

кога: 14-15.10.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Brett Anderson (UK) http://www.brettanderson.co.uk/

билети: 56,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik-grup/12240142/TURKIYE/en

 

кога: 15.10.2011

къде: Dom Omladine, Belgrade, Serbia http://www.domomladine.org

какво: Moon Duo (USA) http://www.myspace.com/moonduo

билети: 600 динара на място

 

кога: 18-19.10.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Mum (IS) http://www.myspace.com/mumtheband

билети: 39,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MQS65/TURKIYE/en

 

кога: 21.10.2011

къде: TBA, Bucharest, Romania

какво: Fujiya & Miyagi (UK) http://www.myspace.com/fujiyaandmiyagi

билети: скоро

 

кога: 21.10.2011

къде: Fuzz Club, Athens, Greece http://www.fuzzclub.gr/

какво: Mogwai (UK) http://www.myspace.com/mogwai

билети: 30 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 22.10.2011

къде: Block 33, Thessaloniki, Greece http://www.block33.gr/

какво: Mogwai (UK) http://www.myspace.com/mogwai

билети: 33 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 22.10.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: GusGus (IS) http://www.myspace.com/gusgus

билети: 50,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MQS78/TURKIYE/en

 

кога: 28.10.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Architecture in Helsinki (AUS) http://www.myspace.com/aihmusic

билети: 50,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MQS66/TURKIYE/en

 

 

 

 



2 comment on “Какво се случва около нас [октомври]

  1. denz

    не пропускайте Electronic Beats Festival – в Братислава на 15ти (Apparat Band (live), Lamb (live), WhoMadeWho (live), Miike Snow (dj set)) и в Будапеща на 28ми октомври (Apparat, Does It Offend You, Yeah?, Buraka Som Sistema and FM Belfast), само за 13 евро.

    Reply
  2. Specta Post author

    супер предложения! иначе не са в този лист защото тук има инфо само за балканите. ако разширя географията няма да ми стига мястото да изброя всички събития които се случват.

    Reply

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *