Какво се случва около нас [май]

Месец май винаги ми е струвал като преходен в организирането на музикални събития. От една страна клубовете вече постепенно се подготвят за затваряне за лятна пауза, от друга се отварят места за концерти на открито, а от трета промоутърите пък се готвят за предстоящите им летни фестивали. Може би и затова тази наша рублика е доста постна през този месец. И все пак искам да обърна внимание на два малки, но изключително приятни фестивала Plissken в гръцката столица Атина, както и македонският Здраво Млади. Повече инфо за тях, както и за още няколко интересни концерти надолу в статията.

кога: 04.05.2012
къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://saloniksv.com/
какво: Patrick Wolf (UK) http://www.patrickwolf.com/
билети: 56,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS44/TURKIYE/tr
 
кога: 04.05.2012
къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr
какво: Rustie (UK) http://warp.net/records/rustie
билети: 33, 50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBA69/TURKIYE/tr
 
кога: 04.05.2012
къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro/
какво: Porcelain Raft (US) http://porcelainraft.com/
билети: 15 леи ( на входа )
 
кога: 09.05.2012
къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr
какво: Of Montreal (US) http://www.ofmontreal.net/
билети: 44, 50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBA60/TURKIYE/tr
 
кога: 10.05.2012
къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro/
какво: Com Truise (US) http://comtruise.com/
билети: 20 леи ( на входа )
 
кога: 10.05.2012
къде: Principal Club, Thessaloniki, Greece http://www.principalclub.com/
какво: Death In Vegas (UK) http://www.deathinvegasmusic.com/
билети: 20 евро http://ticketarena.gr/
 
кога: 10.05.2012
къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr
какво: The Big Pink (UK) http://musicfromthebigpink.com/
билети: 44,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBA92/TURKIYE/tr
 
кога: 11.05.2012
къде: Pozoriste Mladih, Novi Sad, Serbia http://www.pozoristemladih.co.rs/
какво: Tindersticks (UK) http://www.tindersticks.co.uk
билети: няма инфо
 
кога: 12.05.2012
къде: Hellenic Cosmos, Athens, Greece http://www.hellenic-cosmos.gr/
какво: Plissken Festival ( The Notwist, Male Bonding, Peaches, We Were Promised Jetpacks, King Khan And The Shrines, Junior Boys (DJ Set), Joker, Forest Swords, College, Andrew Weatherall + more ) http://www.plisskenfestival2012.com/
билети: 30 евро http://ticketarena.gr/
 
кога: 17.05.2012
къде: Eightball Club, Thessaloniki, Greece http://www.eightballclub.gr/
какво: Moon Duo (US) http://moonduo.org
билети: на място
 
кога: 24.05.2012
къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro/
какво: Chinawoman (CAN) http://www.chinawoman.caбилети: скоро
 
кога: 24-25.05.2012
къде: MKC, Skopje, Macedonia http://mkc.mk/
какво: Zdravo Mladi Festival ( Matias Aguayo, Rebolledo, Prinzhorn Dance School, Repetitor + more ) http://www.zdravomladi.com/
билети: 400 динара bileti@mkc.mk
от Явор (Specta)



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *