Какво се случва около нас [февруари]

Ето и селекцията на музикални събития от съседните ни държави, които подбрахме за месец февруари. Акцентите този месец падат върху Истанбул и Букурещ. В Истанбул ще гостуват няколко страхотни американски артисти – St. Vincent, Cat Power и Real Estate. В Букурещ пък залагат на няколко сравнително нови и интересни имена от електронната музикална сцена – Shlohmo, Elektro Guzzi и Factory Floor.

кога: 04.02.2012

къде: Otto Santral, Istanbul, Turkey http://www.ottoistanbul.com/

какво: Simian Mobile Disco (UK) https://www.facebook.com/simianmobiledisco

билети: 45 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NSMD1/TURKIYE/tr

 

кога: 09.02.2012

къде: Garaj, Istanbul, Turkey http://www.garajistanbul.org/

какво: Cat Power (US) http://www.myspace.com/catpower

билети: 55 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NLPR4/TURKIYE/tr

 

кога: 10.02.2012

къде: Popa Nan, Bucharest, Romania

какво: Chestionabil 17 ( Shlohmo (US) + Salva (US)  http://www.myspace.com/shlomoshun

билети: 30 леи ( на място)

 

кога: 10.02.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr

какво: Emika (CZ) http://www.myspace.com/emikamyspace

билети: 33,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA47/TURKIYE/tr

 

кога: 10.02.2012

къде: Gagarin 205, Athens, Greece http://www.gagarin205.gr/

какво: The Fall (UK) http://www.myspace.com/fallthe

билети: 22 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 16.02.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr/

какво: Real Estate (US) http://www.myspace.com/realestate

билети: 39 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA25/TURKIYE/tr

 

кога: 16.02.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Fanfarlo (UK) https://www.facebook.com/fanfarlo

билети: 39,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NQS12/TURKIYE/tr

 

кога: 16.02.2012

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro

какво: Elektro Guzzi (AT) http://www.myspace.com/elektroguzzi

билети: на място

 

кога: 17.02.2012

къде: Ghetto, Istanbul, Turkey http://www.ghettoist.com/

какво: Jay-Jay Johanson (SWE) http://www.myspace.com/jayjayjohanson

билети: 50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NLG02/TURKIYE/tr

 

кога: 18.02.2012

къде: Kucukciftlik Park, Istanbul, Turkey http://kucukciftlikpark.com/

какво: Mando Diao (SWE) http://www.myspace.com/mandodiao

билети: 55 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NLPR3/TURKIYE/tr

 

кога: 21.02.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: St. Vincent (US) http://www.myspace.com/stvincent

билети: 39, 50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NQS15/TURKIYE/tr

 

кога: 23.02.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr/

какво: Selah Sue (BE) http://www.myspace.com/selahsuemusic

билети: 88,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA04/TURKIYE/tr

 

кога: 23.02.2012

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro

какво: Factory Floor (UK) http://www.myspace.com/factoryfloor

билети: на място

 

кога: 25.02.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr/

какво: Scuba (UK) + Walls (UK) http://www.residentadvisor.net/dj/scuba http://www.residentadvisor.net/dj/walls

билети: 44,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA30/TURKIYE/tr

 

от Specta ( Явор )

 



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *