Какво се случва около нас [декември]

Ето го и списъкa от музикални събития в нашите съседки през декември.Този месец обръщаме погледа си на юг и по-специално към Истанбул, където, както ще видите по-надолу, се случват ужасно много интересни неща.

кога: 01.12.2010

къде: Ghetto, Istanbul, Turkey http://www.ghettoist.net/

какво: Beach Fossils (USA) http://www.myspace.com/beachfossils

билети: 23 лири http://www.biletix.com/event.htm?id=LLG36

 

кога: 02.12.2010

къде: SKC, Belgrade, Serbia http://www.skc.org.rs/

какво: White Lies (UK) http://www.myspace.com/whitelies

билети: 2000 динара http://www.eventim.rs/rs/ulaznice/white-lies-beograd-studentski-kulturni-centar-234526/performance.html

 

кога: 02.12.2010

къде: IKSV Salon, Istanbul, Turkey

какво: Owen Pallet (CAN) http://www.myspace.com/owenpallettmusic

билети: 39,50 лири http://www.biletix.com/event.htm?id=LQS59

 

кога: 04.12.2010

къде: Metropolis Arena, Skopje, Macedonia

какво: Taksirat Festival ( White Lies, Manu Chao, Paradise Lost + more ) http://www.taksirat.com.mk/

билети: 35 лева http://web.ticketstream.cz/bgts/

 

кога: 04.12.2010

къде: Bronx Pi Sahne, Istanbul, Turkey http://www2.bronxpisahne.com

какво: The Clientele (UK) http://www.myspace.com/theclienteleofficial

билети: 34 лири http://www.biletix.com/event.htm?id=LLP18

 

кога: 04.12.2010

къде: Building 56 Hellenic Cosmos „Cultural Center“, Athens, Greece http://www.fhw.gr

какво: Plissken Festival ( The Cinematics, These New Puritans, FM Belfast, Robots In Disguise, Chew Lips + more) http://www.plisskenfestival.com/

билети: 30 евро http://www.ticketarena.gr/

 

кога: 07.12.2010

къде: ISKV Salon, Istanbul, Turkey  http://www.saloniksv.com/

какво: These New Puritans (UK) http://www.myspace.com/thesenewpuritans

билети: скоро

 

кога: 09.12.2010

къде: IKSV Salon, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Chromatics (UK) http://www.myspace.com/chromatics

билети: 34 лири http://www.biletix.com/event.htm?id=LQS66

 

кога: 11.12.2010

къде: GAIA, Thessaloniki, Greece

какво: Chromatics (UK) http://www.myspace.com/chromatics

билети: няма информация

 

кога: 11.12.2010

къде: Ghetto, Istanbul, Turkey http://www.ghettoist.net/

какво: The Divine Comedy (UK) http://www.myspace.com/thedivinecomedy

билети: 67 лири http://www.biletix.com/event.htm?id=LLNI1

 

кога: 11.12.2010

къде: Otto Santral, Istanbul, Turkey http://www.ottosantral.com/

какво: Fujuya & Miyagi (UK) http://www.myspace.com/fujiyaandmiyagi

билети: 34 лири http://www.biletix.com/event.htm?id=LLOTF

 

кога: 12.12.2010

къде: Gagarin 205, Athens, Greece http://www.gagarin205.gr/

какво: Isobell Campbell & Mark Lanegan (UK)  http://www.myspace.com/isobelcampbell

билети: 27,50 евро https://shop.ticketpro.gr/el/Event/Detail/658/isobel-campbel-and-mark-lanegan

 

кога: 13.12.2010

къде: Gagarin 205, Athens, Greece http://www.gagarin205.gr/

какво: The Divine Comedy (UK) http://www.myspace.com/thedivinecomedy

билети: 25 евро http://www.ticketarena.gr/

 

кога: 18.12.2010

къде : Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Mystery Jets (UK) http://www.myspace.com/mysteryjets

билети: 39,50 лири http://www.biletix.com/event.htm?id=LQS60

 

кога: 18.12.2010

къде: Principal Club, Thessaloniki, Greece http://www.myspace.com/principalclub

какво: Nouvelle Vague (FR) http://www.myspace.com/nouvellevague

билети: няма информация

 

кога: 18.12.2010

къде: Bronx Pi Sahne, Istanbul, Turkey http://www2.bronxpisahne.com/

какво: The Wedding Present (UK) http://www.myspace.com/theweddingpresent

билети: скоро

 

кога: 19.12.2010

къде: Tiki, Athens, Greece http://www.tikiathens.com/

какво: The Wedding Present (UK) http://www.myspace.com/theweddingpresent

билети: няма информация

 

Явор Йорданов (Specta)



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *