Какво се случва около нас [септември]

Лятото и фестивалите отиват към края си, клубовете вече се готвят за новия сезон и макар и не толкова богат на събития, септември все пак идва с няколко доста интересни концерти в съседните ни държави.

кога: 10.09.2011

къде: Arenele Romane, Bucharest, Romania http://www.sapteseri.ro/ro/detalii-loc/arenele-romane/

какво: Control Day Out ( Ian Brown, UNKLE Sounds (dj set) + more local artists ) http://www.control-club.ro/info/control-day-out-1.html

билети: 50 леи http://www.eventim.ro/ro/bilete/control-day-out-bucuresti-arenele-romane-285463/performance.html

 

кога: 11.09.2011

къде: Entertainment Stage, Athens, Greece

какво: Suede (UK) http://www.suede.co.uk/

билети: 35 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 14.09.2011

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr

какво: The Maccabees (UK) http://www.myspace.com/themaccabees

билети: 39 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MBAA6/TURKIYE/en

 

кога: 15.09.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Austra (CAN) http://www.myspace.com/austra

билети: скоро

 

кога: 16-17.09.2011

къде: Vilka Area, Thessaloniki, Greece

какво: Reworks Festival 2011 ( Lamb, Hercules & Love Affair, Benga, Kode 9, James Holden, Miss Kittin + more ) http://www.reworks.gr

билети: 45 евро (за два дни) 28 евро (един ден) http://buy.tickethour.com/reworks-2011_se_2001006.html

 

кога: 17.09.2011

къде: Otto Santral, Istanbul, Turkey http://www.ottosantral.com/

какво: Hercules & Love Affair (US) http://www.myspace.com/herculesandloveaffair

билети: 50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MLOTG/TURKIYE/en

 

кога: 17.09.2011

къде: Iera Odos, Athens, Greece http://www.ieraodos.gr/

какво: Primal Scream perform Screamadelica (UK) http://www.myspace.com/primalscream

билети: 30 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 18.09.2011

къде: Sala Palatului, Bucharest, Romania http://www.salapalatului.ro/

какво: Bryan Ferry (UK) http://www.myspace.com/bryanferryofficial

билети: 120 – 350 леи http://www.eventim.ro/ro/bilete/bryan-ferry-bucuresti-arenele-romane-272668/performance.html

 

кога: 19.09.2011

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr/

какво: Rainbow Arabia (US) http://www.myspace.com/rainbowarabia

билети: 28 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MBAD1/TURKIYE/en

 

кога: 20.09.2011

къде: Beogradska Arena, Belgrade, Serbia http://www.arenabeograd.com/

какво: Bryan Ferry (UK) http://www.myspace.com/bryanferryofficial

билети: 2900 – 4500 динара http://www.eventim.rs/en/tickets/bryan-ferry-beograd-beogradska-arena-263653/performance.html

 

Явор (Specta)



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *