Какво се случва около нас [ноември]

Страхотни концерти се очертават на Балканите през месец ноември. Purity Ring, Yo La Tengo и Fucked Up в Истанбул, Jessie Ware, Jamie Woon и We Have Band в Букурещ, Mark Lanegan Band в Белград, както и Ty Segall и The Cribs в Атина. Пълната ни селекция вижте по-надолу.

кога: 01.11.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/tr/anasayfa/

какво: The Twilight Sad (UK) http://www.thetwilightsad.com/

билети: 28 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBAB9/ISTANBUL/en

 

 

кога: 02.11.2012

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro/

какво: Matias Aguayo (CHI) http://www.kompakt.fm/artists/matias_aguayo

билети: няма инфо

 

кога: 03.11.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/tr/anasayfa/

какво: Mouse On Mars (DE) http://www.mouseonmars.com/

билети: 39 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBAC1/ISTANBUL/en

 

кога: 10.11.2012

къде: An Club, Athens, Greece http://www.anclub.gr/

какво: Ty Segall (US) http://ty-segall.com/

билети: 18 евро на място

 

кога: 10.11.2012

къде: Garaj, Istanbul, Turkey http://garajistanbul.org/

какво: Yo La Tengo (US) http://www.yolatengo.com/

билети: 45 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQSA2/ISTANBUL/en

 

кога: 13.11.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Purity Ring (CAN) http://purityringsongs.com/

билети: 28 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQSA4/TURKIYE/tr

 

кога: 15.11.2012

къде: Kyttaro, Athens, Greece http://www.kyttarolive.gr/

какво: The Cribs (UK) http://www.thecribs.com/official/

билети: 18 евро http://www.ticketarena.gr/

 

кога: 17.11.2012

къде: KC GRAD, Belgrade, Serbia http://www.gradbeograd.eu/

какво: Chinawoman (CAN) http://www.chinawoman.ca/

билети: 1000 динара на място

 

кога: 17.11.2012

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro/

какво: O.Children (UK) http://och4lyf.tumblr.com/

билети: скоро

 

кога: 21.11.2012

къде: Dom Omladine, Belgrade, Serbia http://www.domomladine.org/

какво: Mark Lanegan Band (US) http://marklanegan.com/

билети: 1800 динара http://www.eventim.rs/rs/ulaznice/mark-lanegan-band-koncert-beograd-dom-omladine-beograda-sala-amerikana-273861/event.html

 

кога: 22.11.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/tr/anasayfa/

какво: Fucked Up (CAN) https://www.matadorrecords.com/fucked_up/

билети: 34 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBAD6/TURKIYE/tr

 

кога: 22.11.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Gaz Coombes (UK) http://www.gazcoombes.com/

билети: 40 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS70/TURKIYE/tr

 

кога: 23.11.2012

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro/

какво: We Have Band (UK) http://www.wehaveband.com/

билети: скоро

 

кога: 24.11.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/tr/anasayfa/

какво: IAMX (UK) http://www.iamx.eu/

билети: sold out

 

кога: 29.11.2012

къде: Ghetto, Istanbul, Turkey http://www.ghettoist.com/tr/

какво: Hanne Hukkelberg (NO) http://www.hannehukkelberg.com/

билети: 33 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NLG67/TURKIYE/tr

 

кога: 30.11.2012

къде: Romexpo, Bucharest, Romania http://www.romexpo.ro/

какво: Jessie Ware (UK) + Jamie Woon (UK) https://www.facebook.com/events/378682988877045/

билети: 70 леи http://www.bilete.ro/comanda.asp?eveniment=Tm+Live+Jamie+Woon+Jessie+Ware+M+A+M+aka+Miguel+Campbell+Matt+Hughes

 

кога: 30.11.2012

къде: Principal Club, Thessalonikki, Greece http://www.principalclub.com/

какво: Calexico (US) http://www.casadecalexico.com/

билети: 20 евро http://www.ticketarena.gr/

 

от Явор (Specta)

 



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *