Какво се случва около нас [март]

Няколко интересни събития в съседните ни държави през този месец. В началото на март James Blake ще мине през Букурещ със своя диждей сет, а на 17 март пак там гостуват немците Modeselektor. В Истанбул на 10 март ще изнесе концерт американката Мерил Гарбъс, известна повече като tUnE-yArDs. На 16 и 17 март в Белград пък ще се проведе изключително интересния фестивал Resonate. Той предлага богата дневна програма с презентации, лекции и уъркшопи в областта на изкуството и културата, както и нощна програма с няколко интересни партита. За съжаление дневната част на събитието е разпродадена, но пък за нощната е възможно да се намерят билети на място.

кога: 02.02.2012

къде: Palatul Ghika, Bucarest, Romania http://www.palatul-ghika.ro

какво: James Blake (UK) – dj set http://jamesblakemusic.com/

билети: 45 леи (на място)

 

кога: 02.03.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr

какво: Athlete (UK) http://www.athlete.mu

билети: 44,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA26/TURKIYE/tr

 

кога: 03.03.2012

къде: Six D.O.G.S, Athens, Greece http://sixdogs.gr/?page_id=252

какво: Still Corners (US) http://stillcorners.tumblr.com/

билети: 18 евро https://shop.ticketpro.gr/el/Event/Detail/881/still-corners

 

кога: 03.03.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/

какво: Domenik Eulberg (DE) http://www.dominik-eulberg.de/

билети: 33,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA61/TURKIYE/tr

 

кога: 10.03.2012

къде: Control Club, Bucarest, Romania http://control-club.ro/

какво: S.C.U.M (UK) http://www.myspace.com/scum1968

билети: на място

 

кога: 10.03.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://saloniksv.com/

какво: tUnE-yArDs (US) http://tune-yards.com/

билети: 39,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NQS16/TURKIYE/tr

 

кога: 10.03.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/

какво: The Gaslamp Killer (US) http://thegaslampkiller.com/

билети: 39 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA27/TURKIYE/tr

 

кога: 10.03.2012

къде: Fuzz Club, Athens, Greece http://www.fuzzclub.gr/

какво: Inspiral Carpets (UK) http://www.inspiralcarpets.com/

билети: 23 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 16-17.03.2012

къде: Dom Omladine, Belgrade, Serbia http://www.domomladine.org/

какво: Resonate Festival ( DJ Spooky, anbb + more ) http://resonate.io

билети: на място за нощната програма

 

кога: 16.03.2012

къде: Principal Club, Thessaloniki, Greece http://www.principalclub.com/

какво: dEUS (BE) http://www.deus.be

билети: 32 евро https://shop.ticketpro.gr/en/Event/Detail/884/deus

 

кога: 17.03.2012

къде: Borusan Musik Evi, Istanbul, Turkey http://www.borusanmuzikevi.com

какво: Hauschka (DE) http://www.hauschka-net.de/

билети: 23 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NKBNJ/TURKIYE/tr

 

кога: 17.03.2012

къде: Turbohalle, Bucarest, Romania http://www.turbohalle.ro/

какво: Modeselektor (DE) http://www.modeselektor.com/

билети: 30 леи http://www.eventim.ro/ro/bilete/lansare-turbohalle-bucuresti-115824/event.html

 

кога: 24.03.2012

къде: Dom Omladine, Belgrade, Serbia http://www.domomladine.org/

какво: Buzzcocks (UK) http://www.buzzcocks.com

билети: скоро

 

кога: 27-31.03.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/

какво: Babylon Newcomers Fest ( Factory Floor, Ikonika, Kill It Kid, Little Fish ) http://www.babylon.com.tr/tr/icerik/babylonnewcomersfestival/

билети: 77,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/NBA73/TURKIYE/tr

 

кога: 30.03.2012

къде: Gagarin 205, Athens, Greece http://www.gagarin205.gr

какво: Atari Teenage Riot (DE) http://www.atari-teenage-riot.com/

билети: 22 евро http://ticketarena.gr/

 

 



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *