Какво се случва около нас [декември]

И този месец се случват доста интересни неща по нашите географски ширини. Нашите приятели No Age и Handsome Furs ще свирят съответно в Истанбул и Букурещ. Декември е и месецът, в който ще се проведе фестивалът Taksirat, който е най-голямото музикално събитие в съседна Македония, тази година с хедлайнери Kaiser Chiefs.

кога: 01.12.2011

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr

какво: The Maccabees (UK) http://www.myspace.com/themaccabees

билети: 55,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MBAA6/TURKIYE/en

 

кога: 02.12.2011

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro

какво: When Saints Go Machine (DK) http://www.myspace.com/whensaintsgomachine

билети: 20 леи на място

 

кога: 03.12.2011

къде: Metropolis Arena, Skopje, Macedonia

какво: Taksirat Festival ( Kaiser Chiefs, Buraka Som Sistema, Asian Dub Foundation, Atari Teenage Riot + more ) http://www.taksirat.com.mk

билети: 35 лева http://web.ticketstream.cz/bgts/

 

кога: 06.12.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: The Antlers (US) http://www.myspace.com/theantlers

билети: 50,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MQS67/TURKIYE/en

 

кога: 07.12.2011

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro

какво: Ping Ping (AT) http://www.myspace.com/pingpingband

билети: на място

 

кога: 07.12.2011

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr

какво: No Age (US) http://www.myspace.com/nonoage

билети: 33,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MBAC5/TURKIYE/en

 

кога: 08.12.2011

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr

какво: FM Belfast (IS) http://www.myspace.com/fmbelfast

билети: 44,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MBAG1/TURKIYE/en

 

кога: 10.12.2011

къде: Control Club, Bucharest, Romania http://control-club.ro

какво: Handsome Furs (US) http://www.myspace.com/handsomefurs

билети: 30 леи на място

 

кога: 10.12.2011

къде: Bios, Athens, Greece http://www.bios.gr/

какво: Josh T Pearson (US) http://www.myspace.com/joshtpearson

билети: на място

 

кога: 14.12.2011

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Junior Boys (CAN) http://www.myspace.com/juniorboys

билети: 50,50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MQS68/TURKIYE/en

 

кога: 15-16.12.2011

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://www.babylon.com.tr

какво: Apparat Band (DE) http://www.myspace.com/apparat

билети: 50 лири http://web03.biletix.com/etkinlik/MBAC8/TURKIYE/en

 

кога: 16.12.2011

къде: Principal Club, Thessaloniki, Greece http://www.principalclub.com/

какво: Hooverphonic (BE) http://www.myspace.com/hooverphonic

билети: 27,50  евро http://ticketpro.gr

от Явор (Specta)



2 comment on “Какво се случва около нас [декември]

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *