Какво се случва около нас [декември]

Ето и нашите предложения за музикални събития на Балканите през месец декември. Селекцията не е толкова богата за разлика от други месеци, но все пак има няколко доста интересни предложения. В Скопие ще се проведе поредното издание на фестивала Taksirat (за съжаление без особено силна програма тази година), в Истанбул гостуват Destroyer и Ariel Pink’s Haunted Graffiti, а в Белград пък можете да видите The Cranberries.

кога: 01.12.2012

къде: Fuzz Club, Athens, Greece http://www.fuzzclub.gr/

какво: Calexico (US) http://www.casadecalexico.com

билети: няма инфо

 

кога: 04.12.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Destroyer (CAN) http://www.mergerecords.com/artists/destroyer

билети: 45 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS72/ISTANBUL/en

 

кога: 04.12.2012

къде: Kombank Arena, Belgrade, Serbia http://www.kombankarena.rs/

какво: The Cranberries (IRL) http://www.cranberries.com

билети: 2500 до 3500 динара http://www.eventim.rs/rs/ulaznice/the-cranberries-koncert-beograd-kombank-arena-269496/event.html

 

кога: 06.12.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/

какво: Ariel Pink’s Haunted Graffiti (US) http://4ad.com/artists/arielpinkshauntedgraffiti

билети: 39 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBAC2/ISTANBUL/en

 

кога: 07.12.2012

къде: An Club, Athens, Greece http://www.anclub.gr/

какво: Chain and The Gang (US) http://chainandthegang.bandcamp.com/

билети: 16 евро на входа

 

кога: 08.12.2012

къде: Metropolis Arena, Skopje, Macedonia

какво: Taksirat Festival ( Parov Stelar, Skindred, Tanya Stephens ) http://www.taksirat.com.mk/

билети: 24 лева http://web.ticketstream.cz/bgts/

 

кога: 11.12.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com/

какво: Mark Lanegan Band (US) http://marklanegan.com/

билети: 45 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS86/ISTANBUL/en

 

кога: 14.12.2012

къде: Eightball Club, Thessaloniki, Greece  http://www.eightballclub.gr/

какво: I Like Trains (UK) http://www.iliketrains.co.uk/

билети: няма инфо

 

кога: 15.12.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com

какво: The Raveonettes (DK) http://www.theraveonettes.com/

билети: 34 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS77/ISTANBUL/en

 

кога: 18.12.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://www.saloniksv.com

какво: Lower Dens (CAN) http://lowerdens.com/

билети: 34 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS87/ISTANBUL/en

 

кога: 22.12.2012

къде: Garaj, Istanbul, Turkey http://garajistanbul.org/

какво: Spiritualized (UK) http://www.spiritualized.com/

билети: 40 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NKGRI/ISTANBUL/en

 

от Явор (Specta)

 



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *