Какво се случва около нас [април]

И този месец хората, които живеят в някоя от съседните ни държави не могат да се оплачат от липсата на качествени музикални събития. В Истанбул ще гостуват Summer Camp, Errors, Xiu Xiu, Dum Dum Girls, Kings of Convinience (за чиито две дати за съжаление билети вече няма) и още поне толкова интересни имена от целия свят. Нашият поглед обаче ще бъде обърнат към Букурещ и Белград, където в рамките на фестивалите Rokolektiv и Share Conference ще се изсипят над 20 водещи имена в електронната музика в момента. Повече внимание за тези две събития ще отделим на сайта ни в следващите седмици, защото определено има какво да се каже. Няма да пестим похвали към техните организатори, а вие не пестете пари и време и се насочете към Румъния и Сърбия – хубавото ви преживяване там е гарантирано.

кога: 02.04.2012

къде: KC GRAD, Belgrade, Serbia http://www.gradbeograd.eu

какво: Crippled Black Phoenix (UK) http://www.crippledblackphoenix.com/

билети: 1000 динара (от клуба)

 

кога: 04.04.2012

къде: Principal Club, Thessaloniki, Greece http://www.principalclub.com/

какво: Mark Lanegan (UK) http://marklanegan.com/

билети: 20 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 06.04.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://saloniksv.com/

какво: My Brightest Diamond (US) http://www.mybrightestdiamond.com/

билети: 39,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS40/ISTANBUL/tr

 

кога: 07.04.2012

къде: Hala Beko, Belgrade, Serbia

какво: Nouvelle Vague (FR) http://www.nouvellesvagues.com/

билети: 1600 динара http://www.tickets.rs/

 

кога: 07.04.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://saloniksv.com/

какво: Xiu Xiu (US) http://xiuxiu.org/

билети: 39,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS18/ISTANBUL/tr

 

кога: 07.04.2012

къде: Turbohalle, Bucharest, Romania http://turbohalle.ro

какво: Apparat – live (DE) http://www.apparat.net/

билети: 60 леи http://myticket.ro/ro/bilete/645/detaliilocatie/apparat-full-live-band.html

 

кога: 08.04.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr/

какво: Summer Camp (UK) http://www.wearesummercamp.com/

билети: 33,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBA46/ISTANBUL/tr

 

кога: 12-13.04.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr

какво: Kings of Convinience (NO) https://www.facebook.com/kingsofconvenience

билети: sold out

 

кога: 13.04.2012

къде: Ghetto, Istanbul, Turkey http://www.ghettoist.com/

какво: Dum Dum Girls (US) https://www.facebook.com/DumDumGirls

билети: 39,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NKG48/ISTANBUL/tr

 

кога: 13.04.2012

къде: Plastic, Belgrade, Serbia http://www.clubplastic.rs/

какво: Noisettes (UK) http://www.noisettes.co.uk/

билети: няма инфо

 

кога: 14.04.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr

какво: Korallreven (SWE) https://www.facebook.com/korallreven

билети: 33,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBA95/ISTANBUL/tr

 

кога: 18.04.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr

какво: Errors (UK) http://www.weareerrors.com/

билети: 33,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBA68/ISTANBUL/tr

 

кога: 19-22.04.2012

къде: MNAC, Bucharest, Romania http://www.mnac.ro/

какво: Rokolektiv Festival ( Haushka, Maria Minerva, Disclosure, Dixon, Coreless, Matias Aguayo, Emika + more ) www.rokolectiv.ro

билети: 80 леи http://www.eventim.ro/en/tickets/rokolectiv-festival-bucuresti-muzeul-national-de-arta-contemporana-265188/event.html?

 

кога: 20.04.2012

къде: Babylon, Istanbul, Turkey http://babylon.com.tr

какво: Gold Panda (UK) http://www.iamgoldpanda.com/

билети: 39 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NBA50/ISTANBUL/tr

 

кога: 21.04.2012

къде: An Club, Athens, Greece http://www.anclub.gr/

какво: Shearwater (US) http://shearwatermusic.com/

билети: 22 евро http://ticketarena.gr/

 

кога: 22.04.2012

къде: MKC, Skopje, Macedonia http://mkc.mk/

какво: Sic Alps (US) http://www.sicalps.com

билети: няма инфо

 

кога: 26.04.2012

къде: Eightball Club, Thessaloniki, Greece http://www.eightballclub.gr/

какво: Get Well Soon (DE) http://www.youwillgetwellsoon.com/

билети: няма инфо

 

кога: 26-28.04.2012

къде: Dom Omladine, Belgrade, Serbia http://www.domomladine.org/

какво: Share Conference ( Nguzunguzu, Redlight, Kingdom, Tim Exile + more ) http://www.shareconference.net

билети: скоро

 

кога: 28.04.2012

къде: Salon IKSV, Istanbul, Turkey http://saloniksv.com/

какво: Mystery Jets (UK) http://mysteryjets.com/

билети: 39,50 лири http://www.biletix.com/etkinlik/NQS52/ISTANBUL/tr

 

от Явор (Specta)



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *